Valimisteenistuse töötajad

A Koitmäe Arne Koitmäe Valimisteenistuse juht

arne.koitmae@valimised.ee

631 6543

K Kapper Külli Kapper Valimisteenistuse asejuht

kylli.kapper@valimised.ee

631 6548

M Kukk Marie Kukk Nõunik (meedia)

marie.kukk@valimised.ee

631 6944

N Valder Nellika Valder Nõunik (õigusvaldkond)

nellika.valder@valimised.ee

631 6671

M Pilving Mihkel Pilving Nõunik (valimiste valdkond)

mihkel.pilving@valimised.ee

631 6542

I Leesi Indrek Leesi Nõunik

indrek.leesi@valimised.ee

631 6540

L Mandre Leino Mandre Peaspetsialist (infosüsteemide valdkond)

leino.mandre@valimised.ee

631 6634

M Kark Maili Kark Infosüsteemide analüütik

maili.kark@valimised.ee

631 6594

H Stepanov Helena Stepanov Konsultant

helena.stepanov@valimised.ee

631 6540

P Vinkel Priit Vinkel Nõunik (töösuhe peatatud)

priit.vinkel@valimised.ee

S Elken Sandra Elken Juhtivnõunik (töösuhe peatatud)

sandra.elken@valimised.ee