Valimisteenistuse töötajad

A Koitmäe Arne Koitmäe Valimisteenistuse juht

arne.koitmae@valimised.ee

631 6543


Tartu Ülikool, õigusteadus 1999
P Vinkel Priit Vinkel Nõunik

priit.vinkel@valimised.ee

631 6548

Tartu Ülikool, politoloogia 2005
Tallinna Tehnikaülikool, haldusjuhtimine, magister 2008
Tallinna Tehnikaülikool, avalik haldus, doktor 2015
H Leichter Helin Leichter Nõunik (õigusvaldkond)

helin.leichter@valimised.ee

631 6671

Tartu Riiklik Ülikool, õigusteadus 1984
M Pilving Mihkel Pilving Nõunik (valimiste valdkond)

mihkel.pilving@valimised.ee

631 6542

Tallinna Polütehniline Instituut, tööstuse planeerimine 1973
S Elken Sandra Elken Nõunik (valimiste valdkond)

sandra.elken@valimised.ee

631 6514

Tartu Ülikool, õigusteadus 2012
Marie Marie Kukk Nõunik

marie.kukk@valimised.ee

631 6944

Tartu Ülikool, sotsiaalteaduse magister (kommunikatsioonijuhtimine), 2015
I Leesi Indrek Leesi E-hääletamise juhi KT

indrek.leesi@valimised.ee

631 6540

kõrgharidus, Tallinna Tehnikaülikool, informaatika 2006
L Mandre Leino Mandre Peaspetsialist (infosüsteemide valdkond)

leino.mandre@valimised.ee

631 6634

keskharidus (kõrgharidus omandamisel)
M Kark Maili Kark Infosüsteemide analüütik

maili.kark@valimised.ee

631 6594

Tartu Ülikool, humanitaarteaduse magister, ajalugu 2009
Tartu Ülikool, ajalugu 2005
Tallinna Tehnikaülikool, Infosüsteemide analüüs ja kujundamine, magistriõpe (omandamisel)
H Stepanov Helena Stepanov Konsultant

helena.stepanov@valimised.ee

631 6540

Tallinna Pedagoogikaülikool, kasvatusteadused 2002