Toimunud Riigikogu juhatuse valimised

XIII Riigikogu kooseseisu ajal 2015, 2016, 2017
XII Riigikogu kooseseisu ajal 2011, 2012, 2013, 2014
XI Riigikogu kooseseisu ajal 2007, 2008, 2009, 2010
X Riigikogu kooseseisu ajal 2003, 2004, 2005, 2006
IX Riigikogu kooseseisu ajal 1999, 2000, 2001, 2002
VIII Riigikogu kooseseisu ajal 1995, 1996, 1997, 1998
VII Riigikogu kooseseisu ajal 1992, 1993, 1994

Riigikogu koosseis Juhatuse esimees Alates
XIII Eiki Nestor 30.03.2015
XII Eiki Nestor
Ene Ergma
20.03.2014
04.04.2011
XI Ene Ergma 02.04.2007
X Toomas Varek
Ene Ergma
23.03.2006
31.03.2003
IX Toomas Savi 18.03.1999
VIII Toomas Savi 21.03.1995
VII Ülo Nugis 05.10.1992

 

Temaatilised viited

Juhatusest Riigikogu veebilehel