Valimisteenistuse töötajad

P Vinkel Priit Vinkel Valimisteenistuse juht

priit.vinkel@valimised.ee

631 6548

529 6836

Tartu Ülikool, politoloogia 2005
Tallinna Tehnikaülikool, haldusjuhtimine, magister 2008
Tallinna Tehnikaülikool, avalik haldus, doktor 2015
A Koitmäe Arne Koitmäe Valimisteenistuse asejuht (õigusvaldkond)

arne.koitmae@valimised.ee

631 6543

Tartu Ülikool, õigusteadus 1999
H Leichter Helin Leichter Nõunik (õigusvaldkond)

helin.leichter@valimised.ee

631 6671

Tartu Riiklik Ülikool, õigusteadus 1984
Erle Enneveer Nõunik (õigusvaldkond)

erle.enneveer@valimised.ee

631 6944

Tartu Ülikool, õigusteadus 1996
Islandi Ülikool, rahvusvaheline ja keskkonnaõigus, magister 2005
M Pilving Mihkel Pilving Nõunik (valimiste valdkond)

mihkel.pilving@valimised.ee

631 6542

Tallinna Polütehniline Instituut, tööstuse planeerimine 1973

S Elken Sandra Elken Nõunik (valimiste valdkond)

sandra.elken@valimised.ee

631 6514

Tartu Ülikool, õigusteadus 2012

T Martens Tarvi Martens E-hääletamise juht

tarvi.martens@valimised.ee

631 6528

Tallinna Tehnikaülikool, arvuti- ja süsteemitehnika 1993 diplomiõpe
Tallinna Tehnikaülikool, arvuti- ja süsteemitehnika 2000 magister
L Mandre Leino Mandre Peaspetsialist (infosüsteemide valdkond)

leino.mandre@valimised.ee

631 6634

keskharidus (kõrgharidus omandamisel)
M Kark Maili Kark Infosüsteemide analüütik

maili.kark@valimised.ee

631 6594

Tartu Ülikool, humanitaarteaduse magister, ajalugu 2009
Tartu Ülikool, ajalugu 2005
Tallinna Tehnikaülikool, Infosüsteemide analüüs ja kujundamine, magistriõpe (omandamisel)

J Viidermets

Janar Viidermets

Infosüsteemide analüütik

janar.viidermets@valimised.ee

631 6594

rakenduskõrgharidus
Eesti Infotehnoloogia Kolledž, IT süsteemide administreerimine 2014

K Kirsberg Kristi Kirsberg Nõunik (meediavaldkond)

kristi.kirsberg@valimised.ee

528 6684

 
H Stepanov Helena Stepanov Konsultant

helena.stepanov@valimised.ee

631 6540

Tallinna Pedagoogikaülikool, kasvatusteadused 2002