Valimised.ee pealeht

Print

Valimisteenistuse töötajad

Pilt
Arne
Arne Koitmäe Valimisteenistuse juht

arne.koitmae@valimised.ee

631 6543

Pilt
Külli
Külli Kapper Valimisteenistuse asejuht

kylli.kapper@valimised.ee

631 6548

Pilt
Kristi
Kristi Sobak Kommunikatsioonijuht

kristi.sobak@valimised.ee

631 6944

Pilt
Marie
Marie Kukk Nõunik (meedia 0,2 kohta)

marie.kukk@valimised.ee

Pilt
Sandra
Sandra Elken Juhtivnõunik

sandra.elken@valimised.ee

631 6514

Pilt
Nellika
Nellika Valder Nõunik (õigusvaldkond)

nellika.valder@valimised.ee

631 6671

Pilt
Mihkel
Mihkel Pilving Nõunik (valimiste valdkond)

mihkel.pilving@valimised.ee

631 6542

Pilt
Indrek
Indrek Leesi Nõunik

indrek.leesi@valimised.ee

631 6540

Pilt
Leino
Leino Mandre Peaspetsialist (infosüsteemide valdkond)

leino.mandre@valimised.ee

631 6634

Pilt
Maili
Maili Kark Infosüsteemide analüütik

maili.kark@valimised.ee

631 6594

Pilt
Helena
Helena Stepanov Konsultant

helena.stepanov@valimised.ee

631 6540